Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
172 posty 17 komentarzy

Obóz Wielkiej Polski

Obóz Wielkiej Polski - Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski jest kontynuatorem polityki Romana Dmowskiego

II Słowiański Obóz Patriotyczny w Moskwie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli czujesz się wojownikiem i chcesz się sprawdzić oraz poznać podobnych Ci bratnich ludzi z innych krajów słowiańskich, nauczyć się nowych nawyków bojowych, to ta oferta jest dla Ciebie!

Stowarzyszenie rosyjskich patriotycznych klubów wojskowych Stjag organizuje drugi coroczny słowiański patriotyczno-wojskowy obóz, mający na celu wzmocnienie przyjaźni, więzi kulturowych i historycznych między narodami słowiańskimi oraz pogłębianie wojskowej wiedzy młodzieży słowiańskiej.

Ćwiczenia odbędą się w rejonie Moskwy w dniach od 22 do 27 sierpnia 2013 roku w formie obozów polowych. Szkolenie odbędzie się systemem rosyjskiego Specnazu zgodnie z kozackimi tradycjami. Program szkolenia obejmuje: strzelanie, walkę wręcz (sparingi), walka na noże - nauka, taktykę wojskową na orientację i przeżycie w terenie, wycieczki do miejsc wojskowej chwały, poznanie ciekawych ludzi, słowiański wieczór kulturalny i wiele innych ciekawych rzeczy (dokładny program zostanie rozesłany do uczestników, którzy potwierdzą swój udział).

 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Stjag, Prawosławno -Patriotyczny Klub Wolontariatu Dobrowolec i Rosyjska Militarno-Patriotyczna Jednostka Rassvet. Za spotkanie uczestników, organizację i transport do miejsca szkolenia odpowiadają organizatorzy.

Wymogi dotyczące uczestnictwa:

1. Zgłoszenie dowódcy i grupy.
2. Krótki opis członków grupy (imię i nazwisko, rok urodzenia, zawód)
3. Minimalny sprzęt i ubranie wojskowe.
Minimalne wyposażenie: ubranie moro, czapki, chustki, buty wojskowe, strój sportowy, buty do biegania, plecak, środki higieny.
Polecamy: śpiwór, latarkę, kompas, rękawice taktyczne, wojskowe kamizelki, osobisty zestaw pierwszej pomocy.
4. Koszta udziału 100 euro (koszt obejmuje: posiłki, transport, amunicje, sprzęt i materiały eksploatacji edukacyjnej).

Szkolenia będą prowadzone przez profesjonalnych trenerów (także z rosyjskich wojskowych sił specjalnych). Na koniec imprezy każdy uczestnik otrzyma świadectwo ukończenia specjalnego szkolenia wojskowego. Najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni słowiańską odznaką Sokoła, nadające uprawnienia na młodszego instruktora w przyszłych spotkaniach.


Osoby z Polski zainteresowane wyjazdem proszone są o kontakt z dobrvola@yandex.ru

 

Źródło: //www.owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=640&Itemid=1

KOMENTARZE

 • WSZYSCY POWINNIŚMY TAM POJECHAĆ
  JEDZIEMYYYY!!!!!!!!!!!!
 • ROSJANIE ...
  Rozumiem, że wieczorami przy ogniskach wspominane są takie wydarzenia, jak Katyń, wojna polsko-bolszewicka, Bitwa Warszawska, Powstanie Warszawskie i inne świadectwa "braterstwa broni" ?

  Ja się czuję bardziej związany z kręgiem kulturowym Niemiec, niż Rosji. To, że i Polacy i Rosjanie są Słowianami to niestety za mało.

  Z tamtej strony nie spodziewałbym się niczego dobrego. Mają inną religię, inną czcionkę, inną kulturę i uważają nas za część swojego imperium.

  Rosja to AZJA, a nie Europa. Wystarczy zobaczyć jak starsi ludzie traktują tam Putina (jak cara). W wielu domach ma małe ołtarzyki, jak jakiś "bóg". A jak wspominają IIWŚ ? Nie ma tam nic o zbrodniach, o planach opanowania świata (nieudanych).

  Na koniec ten naród się stacza, degeneruje, umierają wcześnie, ich państwo zrujnowało życie 4 pokoleń.

  Państwo rosyjskie jest może potężne, ale ludzie żyją w nędzy. Tak samo, jak w III Rzeszy: czy więźniowie obozów koncentracyjnych powinni być dumni z tego, że III Rzesza opanowała całą Europę ?


  A jeżeli komuś się śni Panslawizm, to od razu powiem, że będę z tym walczył, bo widzę w tym tylko tragedię dla setek milionów ludzi ...

  Nie rozpalajcie ognia, od którego zginiecie !
 • @Adam Czeczetkowicz 19:35:32
  Panieee.....!

  Chce pan wysyłać ...obce dzieci...na wojnę ...??
  I tam beda ,,pogadanki,,....o naszej i waszej wolności...??
  Chce sie pan zabawić nożem.....??
  Hmmm...ciekawe zajęcie ....ćwiczyć z zawodowcem....
  Którym błyszczy ,,,,tylko ,,skóra niedźwiedzia,,,,,
  To patriotyzm ....czy zabawa w zabijanie i kto mocniejszy??

  ....a potem przez lata....szukać będziemy....PRAWDY!!pozdr
  Niech sie pan sam....przejedzie...i wypatruje....tygrysia ,misia...!!
  Prosze nie namawiać .....w imię ,,polskiego sumienia i narodu,,!!pozdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY