Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
172 posty 17 komentarzy

Obóz Wielkiej Polski

Obóz Wielkiej Polski - Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski jest kontynuatorem polityki Romana Dmowskiego

Strefa niczyja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jesteśmy w Europie i na świecie strefą niczyją, o której deliberują mocarstwa ponad naszymi głowami(albo,co gorsza - wcale nie widzą naszego istnienia).

 

Pisać o współczesnej Polsce jest czynnością smutną albo tragikomiczną; tak marnie wyglądamy, ale nie tylko z własnej winy,co Polaków nieco tłumaczy, lecz opierając się na szkole ideologi narodowej,nie możemy wszystkiego zwalać na okoliczności i spiski. Sami również swoją bezczynnością,brakiem zainteresowania sprawami publicznymi,mentalnością "jakoś to będzie",pozwalamy nieprzyjaciołom Polski na uwiązywaniu jej na coraz cięższym łańcuchu globalizmu,atlantyzmu i syjonizmu.

 

Jesteśmy w Europie i na świecie strefą  niczyją, o której deliberują mocarstwa ponad naszymi głowami(albo,co gorsza - wcale nie widzą naszego istnienia). Dla USA Polska stanowi krainę,gdzie mieszkają antysemickie smoki, sojusznikiem na papierze,dworcem przejściowym IV klasy na Rosję i  Bliski Wschód.Obama pokazał swoją wypowiedzią o naszej historii, mówiąc o "polskich obozach śmierci", kim dla nich jesteśmy.Nie wierzę w takie przypadki. Tyle w Ameryce wiedzą o Polsce, dać im hamburgera i niech z powrotem siadają na kanapę przed telewizorem.Waszyngton jest wrogiem, a nie sojusznikiem.

  Przy okazji,to "cynglem" Ameryki był ostatnio zmarły eks-szef GROM-u,oficer kontrwywiadu SB i członek establishmentu PRL, postkomunistyczny oligarcha generał brygady Sławomir Petelicki. Rusofobiczne tępaki natychmiast rozpoczęły jazgot, że zatłukli go "ruscy",którzy żadnego interesu w tym nie mieli. Mieli natomiast Jankesi, bo zostawiając Petelickiego na lodzie,zbankrutowanego finansowo i chorego(początki Alzheimera), zmusili i tak gadatliwego generała do snucia szerokich opowieści o różnych tajnych operacjach i rzeczach nie dla uszu maluczkich.Trzeba było zamknąć mu japę. Jeżeli koło Smoleńska,doszło faktycznie do zamachu,to nie rosyjskiego, lecz amerykańsko-izraelskiego i Petelicki coś o tym wiedział. Jankesom taniej wychodziło go zlikwidować, niż mu pomóc w coraz gorszej sytuacji życiowej. Snuję oczywiście hipotezy,wolno mi,ponieważ każdy je snuje, jeszcze bardziej zwariowane o ruskim UFO, brzozie zasadzonej przez Stalina, sztucznych dymach i tak dalej...Proszę także zwrócić uwagę, ile mówiono o śmierci Dariusza Ratajczaka i jej okolicznościach,a ile o zgonie generała Petelickiego? Bez komentarza....

Kolejny kwiatek.Czynienie z wizyty premiera Chin w Warszawie geopolitycznego otwarcia na podkopywanie Moskwy ze strony Pekinu  -  "strategia" pewnych kół PiS-u  -  to teorie rodem z domu bez klamek.Chiny są i będą za słabe na samoistną obronę przed globalizmem i syjonizmem.To zadanie dla eurazjatyckiej koalicji. Z kolei Rosja zniesmaczona rusofobicznym fiołem panującym nad Wisłą, rozmawia ze wszystkimi,tylko nie Polską.Ostatnio znany "jerozolimski patriota",frankista Piotr Naimski(poseł PiS) stwierdził, że  to bardzo dobrze, iż polsko-rosyjska wymiana handlowa jest tak mała,że minimalne są inwestycje rosyjskie w RP. "Oni" tak właśnie myślą, jeżeli te brednie można nazwać myśleniem,bo przypomina to zwykły sabotaż i oczywistą zdradę. Czym gorzej,tym lepiej,zaś USA mają świetne stosunki gospodarcze z Federacją Rosyjską. Dodatkowo triada Niemcy-Rosja-Francja wydaje się umacniać,mimo zmiany prezydenta w Paryżu na socjalistę. My w tym układzie tylko tracimy; już mali, przechodzimy w fazę muchy brzęczącej wśród stada słoni.

Unia Europejska to balast,rodzaj ekonoma,który zbiera podatki od chłopów(państw członkowskich) dla pana(Brukseli),a chłopi nie mają nic do gadania. Dostają jeszcze kijem po grzbiecie za tego(Grecję), który popada w długi i trzeba na niego robić składkę wśród żebraków. Grecja znalazła "sposób" na kryzys - urządzanie wyborów dotąd,aż wygrają ci,którzy podobają się Brukseli i zapewnią,że Ateny nie wyjdą ze strefy euro. Na "szczęście" udało się to już za drugim razem. Jednak kwestią bezdyskusyjną jest, iż Unia Europejska podąża coraz szybciej w stronę przepaści, nie ma sensu dumać nad tym jak się wali,ale jak uniknąć  poranienia przez spadające ruiny. Po nauki nie mamy daleko, Węgry stawiają się Brukseli stosunkowo ostro i jakoś nic specjalnego Budapesztu nie dotyka,sankcje itd.,a więc można... Unia Europejska powstała po to,aby narzucić Europie jedną walutę, bo do czasu, kiedy państwo ma swoją walutę - ma niepodległość. Gdy eurokołchoz narzuci krajom europejskim taki sam pieniądz, rząd światowy,masoni i syjoniści będą je mieli u stóp. Niepotrzebne staną się unijne struktury. Jednak póki euro nie zagarnęło całej Unii, musi ona istnieć i pilnować z kijem wdrażania super waluty.
 
Sprawa jest jasna - EURO TO ŚMIERĆ!

Robert Larkowski

KOMENTARZE

 • @Robert Larkowski
  Pan pewnie tego nie zrozumie razem z całym szokująco prorosyjskim nurtem w ruchu narodowym i zarazem na prawicy, bo to także konserwatyści jak młody prof Wielomski, liberałowie, część środowisk katolickich... ale takie podejście nie zachęca szerokich warstw Polaków do RUCHU NARODOWEGO. Macie swoich przekonanych do prorosyjskiego ruchu narodowego, który wcale nie jest lepszy o proamerykańskiego jaki zdaje się lansuje p. Zawisza o ile się nie mylę. Maskuje to, bo środowiska tamte są jednak chyba też bardziej prorosyjskie, ale takie są fakty. To co lansuje teraz Giertych nie nadaje się nawet na program PiS.

  Jak to brzmi, czy patriotycznie, narodowo, rozsądnie?

  "Jesteśmy w Europie i na świecie strefą niczyją, o której deliberują mocarstwa ponad naszymi głowami(albo,co gorsza - wcale nie widzą naszego istnienia).
  Pisać o współczesnej Polsce jest czynnością smutną albo tragikomiczną"..."
  ========================

  To nie jest polski punkt widzenia. Nie jesteśmy strefą niczyją, to odwieczna ziemia Słowian z których wywodzi się Katolicki Naród Polski. To POLSKA STREFA, nasze miejsce do życia na wieki wieków. Mamy Polskę jako strefę Boga i takich wartości, to nas oddziela od diabelskiego coraz bardziej zachodu. To inni chcą żebyśmy byli albo ziemią niczyją (czego nie ma, bo zawsze są jakieś wpływy wiodące), albo kondominium jakiegoś mocarstwa, ich grupy, osi.

  Pan skłania się ze sobie podobnymi ku opiece i współpracy z Rosją, ja, a sądzę że większość Polaków do systemy państwa samowystarczalnego, w pełni niepodległej autarkii, takiej Norwegii w środku Europy. Sami sobą zarządzajmy, nie musimy tego przeklętego gazu importować, ani błagać o szlaki tranzytowe żeby jeszcze do nich dokładać... jakoś nam Rosja nie dała na tym zarabiać po 1989. Zrównoważyć wymianę, nawet od eksportu można się uzależnić i naraża to nas na kłopoty kiedy go blokują z przyczyn ZAWSZE praktycznie politycznych. To ich narzędzie polityki, drwiny sobie robią z OBWE, WTO, UE.

  Możemy grupować słabsze od nas i sąsiednie, także bardziej na północ, południe państwa w Międzymorze, ale bez parcia na wschód, bo tam wpływy Rosji są obezwładniające, wręcz być może pchające nas nawet do wojny wywołanej prowokacjami, scenariuszami których teraz nie odgadniemy jak nie odgadliśmy zagrożenia przed 10 kwietnia 2010, a obawialiśmy się najgorszego np podczas wizyt w Gruzji, zwłaszcza w 2008.

  Wszędzie Pan wybiela Rosję, oczyszcza z podejrzeń, nie tak czyni dobry śledczy, obiektywny obserwator, komentator, analityk, geopolityk patriotyczny, narodowiec polskiej racji stanu, bo nigdy nie odrzuca się potencjalnej winy każdego podejrzanego. Nie takie numery nam Rosja wyczyniała, stać drani dalej na wszystko. Zachód także. Rosja ma dosyć motywów i środków żeby nas gnębić. Nie odwróci tego spolegliwy wobec Rosji ruch narodowy, ale DUMNY, niezależny od wszystkich.

  Błądzicie i na taki komitet z takimi siłami zagłosuje znowu 1-2% Polaków.

  To DYWERSJA.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY