Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
172 posty 17 komentarzy

Obóz Wielkiej Polski

Obóz Wielkiej Polski - Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski jest kontynuatorem polityki Romana Dmowskiego

Pan Bogatko (Andrzej Iwicki) śmieszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie od dziś organizacje tak zasłużone dla Polski jak OWP są opluwane. Jednocześnie, ludzie, którzy uważają się za patriotów, wynoszą pod niebiosa takich antybohaterów jak Józef Piłsudski, którego zamach majowy pochłonął ponad 400 ofiar.

Teraz zieją nienawiścią do wszystkich, którzy nie sprzedali Polski PiS-owskim fanatykom.

 

Ci pożal się Boże patrioci rzucają gromy na Tuska, Putina i Merkel, ale sami zapraszają obce mocarstwo (USA) do wtrącania się w polskie sprawy.

Pan Jan Bogatko odsądza od czci i wiary OWP, ale tak się zacietrzewia, że bardziej śmieszy niż przestrasza. Bogatko liczy na to, że Czytelnicy „Nowego Ekranu” nie znają historii, że kierują się jedynie mitami i legendami, a za źródło reakcji mają jedynie emocje zamiast rozumu.

Czytam raz, czytam drugi raz i zastanawiam się, o co chodzi w jego chorych wynurzeniach? Członkowie OWP i narodowcy to nie agenci, kłamcy, propagandyści i sługusy Moskwy. Odwrotnie. List do narodu rosyjskiego wystosowany przez OWP i poparty przezprof. Jacka Bartyzela, to przykład polskiego patriotyzmu i zdrowego podejścia do polityki.

A jakie podejście prezentuje PiS, naśladując Piłsudskiego? Takie, że trzeba kłamać i niszczyć. To Piłsudski zamordował 400 osób podczas wojny domowej, którą wywołał, to Piłsudski zniszczył Polskę stawiając sanacyjną bandę za sterem władzy w kraju. To Piłsudski i jego szajka doprowadzili do upadku Polski w roku 1939.

Teraz PiS wpisuje się w spuściznę piłsudczyzny. Jest partią kłamstwa. Lech Kaczyński, Prezydent RP, wolał gardłować za niemającą dla nas znaczenia Gruzją w imię chorej ideologii prometeizmu, zamiast podjąć politykę realną, jak zrobił to prezydent Francji. A rosyjska ofensywa zgniotłaby Polskę w kilka dni….

Trzymajmy się prawdy, nie wierzmy ludziom, którzy za rację stanu uważają wierność Kaczyńskiemu, marnemu politykowi i człowiekowi, który jak kiedyś Piłsudski, chce zniszczyć Polskę swą nienawiścią do tego, co polskie właśnie, do mądrej polityki bez emocji, bez fobii, bez martyrologii.

A kanalie jeszcze poprosimy do raportu.

 

Piotr Wierzbowski, lat 19, OWP Częstochowa

 

Od Redakcji OWP:

Przypominamy  tekst niejakiego Sewryna Blumsztajna z dnia 20.02.2012:

""Nacjonaliści" to nasi starzy znajomi: NOP, ONR, Młodzież Wszechpolska, Obóz Wielkiej Polski i kibole Legii zaprzyjaźnieni z kibolami z Belgradu. Kwiat patriotycznej młodzieży, dumni Polacy, uczniowie Romana Dmowskiego, Bolesława Piaseckiego i Romana Giertycha. Potrafią się już jednoczyć, urośli w siłę. Nawet w sprawie Kosowa mogą zabrać kilkaset osób, co będzie gdy ich patriotyczne uczucia zostaną naprawdę urażone? Nie są już żadnym folklorem, tylko realną siłą, z którą muszą liczyć się politycy prawicy - choć niezbyt zdyscyplinowani, to są ich żołnierze.

Wszyscy już musimy się z nimi liczyć bo gdy maszerują strach wyjść na ulicę, a maszerować będą coraz częściej. Może demokratyczna Polska poradziłaby sobie z nimi, gdyby otoczyła ich sanitarnym kordonem. Ale nic na to nie wskazuje. Są coraz bliżej politycznych salonów i niebawem ich pełnych nienawiści politycznych bredni słuchać będziemy w Sejmie. Może wtedy otrzeźwiejemy."

KOMENTARZE

 • "tak zasłużone dla Polski jak OWP "
  Jak?
 • @Piotr Wierzbowski, lat 19
  najpierw obetrzyj mleko pod "wąsem" ...
 • Ciekawe czy Waligórski miał na myśli OWP
  http://www.youtube.com/watch?v=KE-ub329Asw
 • @Pirx 21:58:44
  Tacy młodzi Polacy ginęli kiedyś za Wielką Polskę, oni też mieli mleko pod swoimi nosami pana zdaniem?

  No ale to nie przeszkadza pisowskiej "elicie" się na nich przy byle okazji dzisiaj powoływać i przypisywać sobie ich zasługi i wycierać sobie ich postępowaniem swoją pisowską twarz. :)

  http://www.youtube.com/watch?v=dIvQEM-CDZs
 • @gallux 22:06:14
  Następny prawdziwy "polski" patriota, który łączy zamiast dzielić Polaków. :))) A w tle radio Wolna Europa. :)
 • @Paweł Tonderski 22:12:44
  Nie wycieraj sobie pluskwo gęby "Zośką".
  Over.
 • @gallux 22:16:43
  Gallux wracaj do Polski. :) Nie wysługuj się żabojadom. :)
 • @gallux 22:16:43
  Wpłaciłeś już datek na muzeum żydowskie w Warszawie? Przecież na petycji do Obamy złożyłeś swój podpis?
 • @rerak 21:54:17
  Andrzej Iwicki, właśc. Andrzej Paprzyca-Iwicki (ur. 26 sierpnia 1947 w Sieradzu) – prawnik, dziennikarz, radiowiec, więzień polityczny PRL.

  Syn Feliksa Iwickiego i Sylwii ze Śniadowskich. Absolwent I LO w Radomsku im. Feliksa Fabianiego i Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie.

  Rozpoczął studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, skąd był dwukrotnie relegowany za działalność opozycyjną. Aresztowany po raz pierwszy w kwietniu 1968 roku w związku z wydarzeniami marcowymi przebywał w Pałacu Mostowskich, Centralnym Więzieniu Śledczym na ul. Rakowieckiej w Warszawie oraz w tajemniczym i niezbadanym dotąd specjalnym areszcie śledczym MSW w Grodzisku Mazowieckim, przeznaczonym dla więźniów z wyrokami śmierci.

  Po ukończeniu studiów z chwilą warunkowego wycofania wilczego biletu obłożony zakazem wykonywania zawodu prawnika i nie dopuszczony do pracy na uczelni przez KW PZPR w Lublinie utrzymywał się z redagowania na zamówienie prac magisterskich i doktorskich. Redaktor związkowego dziennika Głos Pracy w Warszawie, autor licznych reportaży społecznych.

  Po ucieczce z Polski w 1978 roku uzyskał azyl polityczny w RFN. Długoletni korespondent Sekcji Polskiej Radia Wolna Europa w Bonn (pseudonim Jan Bogatko). Redaktor radia Deutschlandfunk w Kolonii, następnie radia Deutsche Welle w Bonn. Jako Jan Bogatko korespondent niemiecki Radia Wnet. Współinicjator i współzałożyciel Stowarzyszenia Potomków Sejmu Wielkiego, organizacji społeczno-kulturalnej pod patronatem marszałka Sejmu RP, Bronisława Komorowskiego. Współinicjator i współzałożyciel fundacji Przyjaciele Konstytucji 3 Maja, Fiat Lux. Prezydent Fundacji Fiat Lux.

  Z Wikipedii
 • Pikuś - Bogatko
  ale nie podoba mi się opluwanie Piłsudskiego.
  Jakby nie było - był Wodzem Naczelnym i pod jego komendą Polska odzyskała niepodległość.

  Można mieć poważne wątpliwości, czy to udałoby się pod innym zwierzchnictwem.

  Dlatego ceniąc niezależność postawy OWP - uważam, że tymi atakami obniża rangę swych wyborów.
  każdy człowiek ma chwile słabości i - w odniesieniu do Piłsudskiego- wskazywane złożenie rezygnacji miało inne uwarunkowania. Kiedyś o tym pisałem.

  Jeśli Polska ma być wielka, to nie poprzez poniżanie ludzi zasłużonych.
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:36:25
  Krzysztofie nikt zasług Piłsudskiego nie poniża, jednak to co się wydarzyło w Polsce po przewrocie do wielkich zasług marszałka nie należy. Jest jeszcze wiele innych czarnych kart w jego życiorysie, i pytanie najważniejsze. czy PiS służy Polsce? To samo pytanie można zadać w przypadku Piłsudskiego? Uważam, że to pytanie w tej dyskusji jest najważniejsze.
 • Krzysztof J Wojtas..
  Czy te chwile słabości, to... zamordowanie 400 osób?... i wpółodpowiedzialnośc (obojetnie czy świadoma czy z głupoty) za największe w dziejach ludzkości ludobójstwo?
 • @Paweł Tonderski 22:11:51
  a co ma piernik do wiatraka ?

  19-latek wypowiada się jakby wszystkie rozumy pozjadał. może najpierw trochę życie poznać, co ?
 • Ciekawe, że Blumsztajn w swojej wypowiedzi nie wymienia ZChN, Samoobrony i LPR?
  Właśnie? Co takiego te formacje polityczne uczyniły, że nie zasłużyły według opinii Pana Seweryna na wymienienie i oczernienie? Blumsztajn ZATAJA prawdę, bo okazały się one - przy formacjach współczesnego im i obecnego establishmentu ciepłe, prorodzinne, nieszkodliwe dla Kraju. Lepiej ich nie przywoływać, bo się mogą narodowcy ludziom pozytywnie skojarzyć.
  Ot i cały Blumsztajn. Nieodrodne dziecię Michnika, hehehe!
 • @Pirx 23:11:06
  Bardzo dużo.

  Na przykład Bytnar - "Rudy" i jego koledzy w przedwojennej Polsce należeli do ONR-u, który bez pardonu był zwalczany przez sanacyjna klikę. Trzeba po prostu kojarzyć fakty z naszej polskiej historii,ale tego nie przeczyta pan na wikipedii, czy w książkach o historii Polski pierwszego obiegu w Polsce i poza granicami naszej Ojczyzny, nie dowie się pan też tego od pana Bogatki. :)

  A miałem nadzieję, że chociaż pan będzie o tym wiedział, który dzisiejszym młodym Polakom zarzuca to, że są młodzi i jedyne co powinni czynić, to zlizywać sobie spod swojego nosa ich mleko?
 • @Eugeniusz Sendecki 23:14:47
  Zapewne powodem takiej sytuacji jest to, że oni wszyscy mają swoje wspólne korzenie. :)

  Pozdrawiam panie Eugeniuszu.
 • @Paweł Tonderski 23:19:20
  uczyć się, uczyć ...

  gdy miałem 19 lat też formułowałem sądy, które wydawały mi się bezalternatywne. życie to zweryfikowało.
 • "Przypominamy tekst niejakiego Sewryna Blumsztajna....................."
  Stara sowiecka zagrywka.
  Tak już ograna, że żałosna.
 • @Pirx 23:21:08
  Ale przecież te sądy dzieciaka pan nadal kreuje i stosuje w swojej działalności blogerskiej. Nazywając młodych Polaków głupimi i niedojrzałymi politycznie z powodu ich wieku. :)
 • @rerak 21:54:17
  Nie chodzi o Wierzbowskiego.. młody to nie wie jakimi metodami posługuje się sowiet.

  Czym dla Polski zasłużył się OWP?
 • @konserwatystka 23:24:16
  A sowiecką zagrywką nie jest to, żeby pisać to co pani? Tak aby wszystkich Polaków odmiennego zdania na temat Rosji wrzucić do jednego ubeckiego wora?! Niestety pan Blumsztajn i pan Bogatko w retoryce na temat polskich narodowców nie różnią się od siebie niczym, chociaż jakoby są dla siebie śmiertelnymi wrogami. :)

  Tak, jak kiedyś takimi wrogami dla siebie byli Urban i Michnik, dzisiaj grają w tej samej orkiestrze i na dodatek są przyjaciółmi, jednak nadal swoją przyjaźń ukrywają przed polską gawiedzią. :)
 • @Paweł Tonderski 22:40:12
  A co ma do tej dyskusji o zasługach OWP,.. PIS?
  Czy pan Bogatko zaatakował OWP... słusznie.. z pozycji PISowca?

  Nic podobnego.
 • @Paweł Tonderski 23:31:19
  Każdy Polak wie doskonale kto był i jest Jego wrogiem.

  Rosja.

  Kto twierdzi inaczej majda na ruskim sznurku.
 • @Paweł Tonderski 23:26:52
  > Nazywając młodych Polaków głupimi i niedojrzałymi politycznie z powodu ich wieku

  bez przesady. zwracam natomiast uwagę by opinie formułować ostrożniej.
 • @konserwatystka 23:27:13
  Tym, że musiał działać w Polsce sanacyjnej w konspiracji, tym na przykład, tymże ludzie z powstania i z PPP w większości wywodzili się z tego ugrupowania. :) Tym się OWP zasłużyło. to była największa formacja polityczna w Polsce, która w swoich szeregach zrzeszała 250-350 tysięcy zapisanych i działających kolegów. :) A jedyna alternatywa dla kliki sanacyjnej było ich zdelegalizowanie i uwięzienie ich przywódców, taka to była ta sanacja, na czele której stał niezwyciężony marszałek Piłsudski i jego okultystyczna, masońska, syjonistyczna klika, podobna do tej, która obecnie rządzi Polską. :) Tylko, że w obecnej Polsce nie ma OWP w takim wymiarze jakie miał ten obóz w Polsce międzywojennej. :)

  http://www.youtube.com/watch?v=r1eKcXc0H2w
 • @konserwatystka 23:32:22
  Tak, pan Bogatko atakował OWP wielokrotnie. :)
 • @Paweł Tonderski 23:37:35
  TRADYCJE POLSKIEGO NACJONALIZMU.

  http://www.youtube.com/watch?v=sgOCmkGDKUg&feature=player_embedded#!
 • @Robert Grunholz 23:29:44
  Proszę się jego zdaniem w tej kwestii nie przejmować, my Polacy i tak znamy prawdę. :)
 • @konserwatystka 23:35:21 - Pani napisała nieprawdę!
  AOFI konserwatystka pisze;
  "Każdy Polak wie doskonale kto był i jest Jego wrogiem. Rosja. Kto twierdzi inaczej majda na ruskim sznurku."
  Ależ to nieprawda! Znaczy - prawda, ale niepełna! Wrogiem Polski dzisiaj są i Rosja, i Niemcy i WASP-y. Czwarte mocarstwo operujące na naszym terytorium i wśród emigracji (Polonii) czyli Kościół Katolicki jest spętany przez antypolską postawę kardynała sekretarza stanu Tarcisio Bertone. To przez niego słuchacze Radio Maryja z opóźnieniem dowiadują się o Drugim Układzie z Dorotheenstrasse.
  Bardzo mi przykro, ale Pani szczuje nas na Rosję, a my musimy pamietać - że jak ruszymy przeciwko Rosji - rozszarpią nas pozostałe dwa brytany (Niemcy i WASP-y).
 • @Paweł Tonderski 23:37:04
  Nie rozśmieszaj mnie panie Tonderski tymi dokonaniami... OWP z okresu międzywojennego... nie wymieniłeś żadnej zasługi dla Polski.

  Cały problem z OWP obecnie polega na tym, że nie ma nic wspólnego z dawnym OWP.. nic.

  Tak jak współcześni nacjonaliści ukraińscy nie mają nic wspólnego z banderowcami.
 • @Paweł Tonderski 23:37:35
  Ale nie z pozycji PISu.
  Pozwolę sobie wkleić co napisał Pan Bogatko:

  "Duby smalone
  Obóz Wielkiej Polski jest agenturą Putina; dlatego Przywiślański Kraj - ich obiekt marzeń - nie będzie miał dostępu do Bałtyku, a do Pacyfiku (na Dalekim Wschodzie).

  OWP to spadkobierca prorosyjskich tradycji innych wybitnych "polskich narodowców", jak Feliksa Kona i Józefa Unschlichta. Z Dmowskim ma on mniej wspólnego wspólnego, niż z Ali Babą."

  Nie ma mowy o PISie.
 • @konserwatystka 00:04:54
  To oni właśnie wychowali takich ludzi jak między innymi Bytnar. :) Było ich tysiące, to jest ich zasługa, praca na dole między innymi u Sokolników. :)

  http://www.youtube.com/watch?v=C7OEjMMlTos
 • @konserwatystka 00:04:54
  Pisze pani okropne głupoty, chociaż jakoby jest pani kompetentna i oddana sprawie polskiej. Jak to możliwe, przecież pani jest historyczną ignorantką, jeżeli chodzi o naszą polską historię. :)
 • @konserwatystka 00:09:28
  Ignorantko konserwatystko pisowska przecież to właśnie Dmowski założył OWP, to była odpowiedzieć na to, co uczyniła z Polską Sanacja na czele, której stał antyrosyjski Piłsudski. W wojnie polsko-bolszewickiej formacje Rosjan, Białych Rosjan w tej wojnie się zasłużyły. :) Zresztą na początku konfliktu z bolszewikami nasze wojska współdziałały z wojskami Wrangla.
 • @Eugeniusz Sendecki:"Bardzo mi przykro, ale Pani szczuje nas na Rosję"
  Rozumiem, że Panu przykro skoro Pan ma za przyjaciół samych sowieciarzy... z Teneryfy.

  "rozszarpią nas pozostałe dwa brytany (Niemcy i WASP-y)."

  Łomatko.. ciekawam komu będą sprzedawać swoje towary jak nas rozszarpią.

  Ależ gupoty Pan wypisuje.

  A te waspy to gdzie mieszkają?
 • @Paweł Tonderski 00:17:47
  Obecny Obóz nie ma nic wspólnego z Dmowskim.
 • @konserwatystka 00:19:26
  AKURAT O TO, KOMU BĘDĄ SWOJą NAdPRADUKCJĘ SPRZEDAWały amerykańskie wasp-Y BYM SIĘ NIE MARTWIŁ, W Polsce ŻYJE WYSTARCZAJĄCO DUżO KONSERWATYSTEK. :)
 • @konserwatystka 00:29:52
  Pani akurat nie jest w tej kwestii dla mnie autorytetem, tak jak i Bogatko, ponieważ Bogatko nie jest autorytetem w sprawie Polski. :)

  Zadam pani pytanie, co pani lub pani rodzinie uczynili takiego ludzie z PAX-u lub Grunwaldu?

  http://www.youtube.com/watch?v=VraEnACxLcM

  A może generał Skalski coś pani złego uczynił?
 • @Robert Grunholz 21:55:09 ALEZ MASZ HUCPE :)
  Ty, ukrainski polonofob, smiesz pisac: "Na taką, a nie inną politykę zagraniczną jesteśmy od dawien dawna skazani"?

  Niby TY tez jestes jednym z nas, Polakow, polskich patriotow, TY - oczerniacz Mickiewicza i Pilsudskiego, i fanatyk kozactwa?

  Liczysz na to, ze swoja wymowa (ktora cenisz bardzo wysoko, prawda?), upartym uzywaniem slow takich jak "my," i "jestesmy" w koncu i tak nas przekonasz i oszukasz, ze jestes jednym z nas?
 • @Paweł Tonderski 22:40:12
  Co do PiS - znasz moje zdanie. Co do Piłsudskiego - przedstawione na blogu opinie są skrajne.

  Maże by się taki przepełniony nienawiścią d... zastanowił, jakie były okoliczności zamachu majowego.

  Po drugie. Była rozmowa na moście; decyzja o walce - w tych okolicznościach i determinacji - to była obustronna i obie strony ponoszą winę za to, że do takiego zaostrzenia konfliktu doszło.

  Po trzecie. Należy rozważyć okoliczności i rozwój wydarzeń, gdyby do zamachu nie doszło. Mogło się okazać to znacznie bardziej opłakane w skutkach.

  PS. Dla mnie np. o poziomie moralnym strony rządowej świadczy fakt użycia podchorążych do walki przeciwko regularnym wojskom.
  Takie decyzje są podłe.

  PSII. W jakim zakresie Piłsudski jest odpowiedzialny za politykę PiS?
  Kto jest okrętem, a kto przyczepionym g...?
 • do OWP
  Jeśli Polska ma być wielka - to nie można kierować się opiniami nasączonymi nienawiścią.

  Polska Idea Cywilizacyjna (Cywilizacja Polska) - to kierowanie się pozytywnym stosunkiem do wszystkich, także do wrogów; bez nienawiści.

  Takie było stanowisko naszych PRZODKÓW.

  Nie znaczy, że należy wrogom i przeciwnikom ustępować; zawsze należy kierować się Polską Racją Stanu. Ale bez nienawiści.

  Tylko taka droga może doprowadzić nas do wielkości.

  Niektóre fakty z historii - jak choćby możliwość zniszczenia państwa pruskiego po wojnie trzynastoletniej, budzą zdziwienie wobec późniejszej polityki Prus. Ale wielkość Rzeczpospolitej polegała na tolerowaniu także odrębności.
  Tak więc - czy te nienawistne słowa, jakie tu padły, mogą być podstawą dla tworzenia współpracy np. z Ukrainą, Białorusią, czy Rumunią?

  Czy tamte państwa, a współpraca z nimi dla tworzenia Wielkiej Polski jest konieczna, nie będą brały pod uwagę takich słów i stosunku do własnych, wielkich ludzi?

  Na tej drodze nie da się budować przyszłości. Proszę o zastanowienie.
 • @autor
  Co do samego "Bogatki" to biedaczysko wzorem swojego guru Kalksteina obraził się na NE za to że ten przestał tolerować jego nieustanne obrażanie Ruchu Narodowego i zdjął go z areopagu, po czym ewakuował się w przyjaźniejsze otoczenie PiSowskiego towarzystwa wzajemnej adoracji.
  Mała strata, krótki żal:)
  Płaczą po nim jedynie takie przypadki jak lance(nie)lot czy 1(nie)normalnyczłowiek, ale tego czegoś nikt na poważnie nie bierze.

  Panowie z OWP działajcie i piszcie dalej i oby jak najwięcej. Miło widzieć że Ruch Narodowy w Polsce rośnie.
  Jak zwykle skoordynowani w ataku kalksteinowcy typu "konserwatystka" (wierzy ze Kalksteina i spółkę Putin porwał z pałacu i żadnego wylotu do Smoleńska nie było - czy kogoś takiego można traktować poważnie?), chorobliwy rusofob lju czy psychopata marky, nie powinni być dla polskich narodowców niczym więcej niż tylko drobną uciążliwością na drodze do prawdy.
 • @konserwatystka 00:19:26 - PANI POWINNA SIĘ POPRAWIĆ I POWRÓCIĆ NA POLSZCZYZNY ŁONO CZYSTE...
  Szanowna Pani anonimowy oficer forntu ideologicznego (AOFI) "konserwatystka" pisze tak;
  "Rozumiem, że Panu przykro skoro Pan ma za przyjaciół samych sowieciarzy... z Teneryfy. [rozszarpią nas pozostałe dwa brytany (Niemcy i WASP-y).] Łomatko.. ciekawam komu będą sprzedawać swoje towary jak nas rozszarpią. Ależ gupoty Pan wypisuje. A te waspy to gdzie mieszkają?"
  Tym wpisem dała Pani świadectwo swojej niewiedzy, nieporadności i zagubienia. Czy Pani wie, że wśród moich znajomych jest znany ze swojej antysowieckiej postawy muzułmanin polski i proczeczeński Witold Michałowski? A widzi Pani! Ostatnio Witold postulował oderwanie od Rosji Syberii i przyznanie jej Chinom, taki jest zacietrzewiony on! Ja się oczywiscie od takiej postawy dystansuję, bo jest ona tromtadracją, ale fakt jest faktem - mam wśród przyjaciół upartych nie-sowieciarzy. Niech Pani przeprosi mnie.
  Atakując Pana Prezesa Kobylańskiego, nieformalnego obecnie króla Polaków - krzywdzi Pani nas, jego wiernych dworzan. To jest podle, co Pani czyni. Niesłuszne. Antypolskie. Niech Pani przeprosi Prezesa.
  A o WASP-ach niech Pani przeczyta w internecie. Ja już sporo o nich napisałem.
 • @Warlord 09:55:21 - Pan Jan Bogatko promowany w Radio WNET - pro-WASP-owskiej inicjatywie warszawskich Służb Tarcisio Bertone
  Często jak jadę do pracy słucham Krzysztofa Skowrońskiego jak sobie z Janem Bogatko z dzióbków piją. Bertonowcy obecnie uprawiają politykę pro-WASP-owską, gdyż liczą na kilka lat spokoju w Ameryce Łacińskiej. Opłacają sie WASP-owskiej mafii tym, że oddają jej w pacht Polskę. Znaczy - jesteśmy my, Polacy w roli krów którymi się płaci. Towarem. Przykre to jest.
 • @Paweł Tonderski:"W Polsce ŻYJE WYSTARCZAJĄCO DUżO KONSERWATYSTEK. :)"
  Bardzo mnie to cieszy :))

  Pisałam o Niemcach z którymi mamy bardzo dobre relacje handlowe.. i nie tylko.
 • @Paweł Tonderski:"co pani lub pani rodzinie uczynili takiego ludzie z PAX-u lub Grunwaldu? "
  Widzi, Pan, Panie Tonderski.. bardzo się różnimy w kwestii zasadniczej, ja nigdy nie patrzę na to co mnie, czy nawet mojej rodzinie uczyniono ( choć uczyniono).. patrzę całościowo.. co złego uczyniono Polsce, polskiemu narodowi ale także innym narodom.
  Rosja i sowieci uczynili Polsce, polskiemu narodowi tak wiele złego, że minie jeszcze wiele, wiele lat nim uporamy się ze zniszczeniami poczynionymi zarówno materialnie ale przede wszystkim mentalnie.

  A PAXy, Grunwaldy to typowa sowiecka swołocz.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:17:38
  Panie Eugeniuszu Sendecki!

  Lubię Pana.

  PS. Tylko po kiego się Pan z tymi sowieciarzami zadaje...?
 • @konserwatystka 20:20:19
  Pani nie odpowiedziała na moje pytanie, ale do tego już się przyzwyczaiłem. :)
 • @konserwatystka 20:10:47
  Przecież Niemcy wojują z Ameryką w handlu towarami na rynku amerykańskim i europejskim, to jak to w takim razie jest z tym ich wojowaniem i konkurencją dla Stanów Zjednoczonych? Pani w ogóle ma dobre relacje ze wszystkimi, oprócz Rosjan i Białorusinów.

  Relacje handlowe z Niemcami polegają na tym, że Niemcy kupują u nas żywność i paliwo, ponieważ te artykuły u nas są tańsze niż u nich. Analogicznie taka sama sytuacja występowała na wschodniej granicy Polski, dopóki PiS nie wykonał polecenia Unii o zamknięciu granicy dla handlu przygranicznego z Ukrainą, Rosją i Białorusią, to wszystko prawdziwi patrioci z PiS-u uczynili w interesie Polski, a nie w interesie krajów z zachodniej Europy.

  To co takiego pani złego uczynili ludzie z PAX-u lub z Grunwaldu?

  Wielu polityków z PiS-u należało kiedyś do PZPR-u, czy i ich pani też, by nazwała sowieciarzami i rosyjską swołoczą?
 • @Skanderbeg 23:23:32
  A co, Kijów mieli zdobyć sowieci ? ;-) Błędem Ziuka było nie przyznanie Ukraińcom większej autonomii, co zemściło się podczas II wojny światowej. Ale zabójstwo min. Pierackiego raczej nie było wykonane przez bojówkarzy ukraińskich, z których zrobiono kozły ofiarne.
 • @Paweł Tonderski 12:43:37
  "Wielu polityków z PiS-u należało kiedyś do PZPR-u, czy i ich pani też, by nazwała sowieciarzami i rosyjską swołoczą?"

  No i co z tego ? Edward Gierek był patriotą. Janek Tomaszewski też jest patriotą. Problemem jest wroga agentura, która zainstalowała się w III RP po okrągłym stoliku, a umocniła swoje panowanie po tzw. nocnej zmianie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY