Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
172 posty 17 komentarzy

Obóz Wielkiej Polski

Obóz Wielkiej Polski - Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski jest kontynuatorem polityki Romana Dmowskiego

Mariusz Jakubowski: Matrix Nowej Prawicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po ostatnich wyborach do parlamentu Europejskiego w których Kongres Nowej Prawicy, przy zabójczej frekwencji 22.7%, uzyskał 7.2% poparcia, zdobywając tym samym 4 mandaty, zrobiło się wokół tego ugrupowania niejakie zamieszanie.

Pospiesznie odtrąbiony w mediach sukces KNP jest moim skromnym zdaniem wspięciem się na wyżyny sławy, jeżeli wręcz nie szczytem możliwości partii Janusza K. Mikke. Ale nie o tym chcę tu dzisiaj napisać.

 

Jest faktem powszechnie znanym, że pan prezes większość społeczeństwa uważa za idiotów. On sam się z tym zresztą w ogóle nie kryje, przy każdej okazji, ze złośliwą satysfakcją powtarzając niczym mantrę, jacy to oni, czyli on i członkowie jego partii, są mądrzy i oświeceni, natomiast cała reszta to bezdenni głupcy. Myślę, że pan Mikke naprawdę wierzy w to, co mówi, skoro swych zarówno zdecydowanych jak i potencjalnych wyborców, tak właśnie traktuje- jak idiotów. Przy czym dysponuje on niesłychaną charyzmą i sprytem, skoro potrafi do swych utopijnych idei przekonać całkiem sporą rzeszę popleczników. Na usprawiedliwienie tych ostatnich  wypada powiedzieć, iż są to większości ludzie młodzi a zatem podatni na argumenty wszelakiej maści autorytetów, bez znaczenia czy  pisanych w cudzysłowie czy bez. Dla wytrawnego socjotechnika jakim jest JKM są oni łatwym łupem, a on to z premedytacją wykorzystuje sącząc do ich umysłów jad liberalizmu.

 

Więcej na: //owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=788&Itemid=1

KOMENTARZE

  • A ja myślę, że Korwin ma rację.
    Większość to idioci. Spójrzmy na wyniki sondażu:
    http://grafik.rp.pl/grafika2/1166817,1253463,16.jpg
    Jak można inaczej nazwać te 62% lemingo-mocherów?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY