Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
172 posty 17 komentarzy

Obóz Wielkiej Polski

Obóz Wielkiej Polski - Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski jest kontynuatorem polityki Romana Dmowskiego

Warszawa: Organizator manifestacji pod ambasadą pobity.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Inicjatywa "Nie wojnie z Rosją" zaplanowała na dzień 9. maja demonstrację pod budynkiem ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie. W skład tej luźnej koalicji wchodzi kilka organizacji od neoslawistów po endeków.

 

 

Obowiązek rejestracji organizacji zgromadzenia spoczywał na Obozie Wielkiej Polski (OWP).

 

Adam Jerzy Uznański jeden z czołowych działaczy OWP odwiedził w samo południe Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy celem odebrania identyfikatora przewodniczącego zgromadzenia. Identyfikator odebrał, jednak nie było mu dane dotrzeć na manifestacje. W drodze powrotnej z urzędu został bowiem zaatakowany przez kilku napastników i dotkliwie pobity. Zamiast w biurze OWP znalazł się więc na komisaracie gdzie złożył wyjaśnienia. Pozwolono mu udać się na pogotowie gdzie został zbadany a nastepnie wypisany do domu.

 

Pomimo oczywistej prowokacji manifestacja się odbyła. Więcej na ten temat już niedługo.

 

 

Biuro Prasowe OWP

KOMENTARZE

 • @
  " W drodze powrotnej z urzędu został bowiem zaatakowany przez kilku napastników i dotkliwie pobity. Zamiast w biurze OWP znalazł się więc na komisaracie gdzie złożył wyjaśnienia. Pozwolono mu udać się na pogotowie gdzie został zbadany a nastepnie wypisany do domu."

  No to bardzo "dotkliwie" został pobity i to na dodatek przez kilku napastników, skoro o własnych siłach poszedł do lekarza i został za chwilę wypisany.
  U nas na Pradze dostać łomot, to znaczy być potem zawinięty z chodnika przez ziomali. I dwa tygodnie kuśtykania.

  Ależ czasy nastały. Pierwsza lepsza ciota dostanie kopa w dupę, a juz z siebie męczennika robi. Chyba rację ma Wrzodak: pełzać na kolanach do ruskich; ktoś musi chronić cioty przed opresją.
  pozdrawiam
 • @ratus 20:09:41
  Skopało chłopaka trzech kolesi ale jak widać nienawiść zaślepia do tego stopnia, że nawet jakby został zabity to byłoby "za mało". Też mieszkałem na Pradze (starej) kilka lat i podajesz zupełnie kretyński przykład. Bo tam tłuką za frajer a nie politycznie.

  Zresztą to my wydaliśmy ten komunikat a nie on więc strzelasz kulą w płot przy "najlepszych chęciach" :)
 • --------------- pozdrówcie chłopaka
  --- przekażcie też !! że inni za Polskę obcęgami manikir mieli robiony -przeżyli
 • Zdrajcom Polski
  Zdrajcy Polski zawsze zasluguja na kare
 • @zak 10:37:51 - UPRZEJMIE PANIĄ/PANA INFORMUJĘ...
  Pani/Pański wpis jest dwuznaczny i sugeruje, że pochwala Pan/Pani pobicie Pana Adama Jerzego Uznańskiego. W związku z powyższym bardzo proszę o uściślenie - że nie miał/a Pan/Pani na myśli pochwały pobicia naszego kolegi. W przypadku niepojawienia się stosownego wyjaśnienia uznam, że w/w wpis powinien zostać zgłoszony na policję jako pochwała pobicia. Kontekst czasowy i międzynarodowy Pana/Pani wpisu daje podstawy do interwencji prokuratorskiej i sadowej.
  Bardzo proszę sprawę potraktować jako pilną. Wpis i zrzut strony zarchiwizowałem.
  ==========
  Zdrajcom Polski // Zdrajcy Polski zawsze zasluguja na kare // nadużycie link skomentuj // zak 12.05.2014 10:37:51
 • @Berezicki 23:41:21
  "Też mieszkałem na Pradze (starej) kilka lat i podajesz zupełnie kretyński przykład. Bo tam tłuką za frajer a nie politycznie. "

  No to chyba krótko mieszkałeś, bo nie złapałeś prawidłowości: u nas nie tłucze się za frajer; u nas tłucze się frajerów.
  pozdrawiam
 • @ratus 09:21:56
  Jak rozróżniacie "frajerów" od tych nie do bicia?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY