Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
172 posty 17 komentarzy

Obóz Wielkiej Polski

Obóz Wielkiej Polski - Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski jest kontynuatorem polityki Romana Dmowskiego

Uwaga!!! Już dziś demonstracja pod Ambasadą Rosji!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy przyjemność poinformować, że dziś (09.05) na godz. 19-00 zaplanowana jest manifestacja inicjatywy "Nie wojnie z Rosją" pod ambasadą Rosji na ul. Belwederskiej 49 w Warszawie.

Akcja odbędzie się pod hasłem: "Dzień Zwycięstwa jako dzień solidarności polsko-rosyjskiej". Poruszone zostaną również apekty gospodarcze związane z obecną sytuacją na Ukrainie. Inicjatywa ma być odpowiedzią na szkodliwe działania polskich władz jak również jednostronny przekaz polskich mediów.

 


Zgromadzenie zostało zgłoszone do urzędu i otrzymaliśmy stosowne pozwolenie.

 Zapraszamy!Inicjatywa "Nie wojnie z Rosją"


 

Adres akcji na Facebook: https://www.facebook.com/events/639325589488317/?fref=ts

 

Źródło: www.kronikanarodowa.pl

KOMENTARZE

 • Bardzo cenna inicjatywa...
  Zwykli Polacy nie chcą byc skłócani z Rosją, słowiańską i chrześcijańską, tak jak Polska. Uważam że powinniśmy to właśnie pokazac pod ambasadą Rosji. Nie wiadomo czy jeszcze nie będziemy pod tą ambasadą prosic o pomoc, tak jak milion Francuzów, którzy byli pacyfikowani w czasie marszu w obronie rodziny i życia.
 • @Jan Paweł 12:17:33
  Popieram inicjatywę.
 • @Jan Paweł 12:17:33
  Niestety "zwykli Rosjanie" i "zwykli Polacy" to jedno, a różnice cywilizacyjne - to drugie. Pewnych rzeczy się po prostu nie przeskoczy.
 • @Naczelny 12:49:59
  A o jakich różnicach cywilizacyjnych raczysz wspominac? Czy chodzi Ci o deprawowanie dzieci w przedszkolach i przygotowywanie ich do niewolnictwa seksulanego? a może o propagowanie zboczeń? może masz wreszcie na myśli otwartą, jawną walkę z Chrześcijaństwem? itd, itd... Bo tego w Rosji nie ma. Wręcz przeciwnie, tam walczy się z próbami wprowadzania takiej cywilizacji. Że przypomnę tylko przypadek zespołu "Wściekłe Cipy"
 • Zobaczymy czy administracja Nowego Ekranu popiera inicjatywę ;)
  Zostanie to zresztą uwzględnione w jedną bądź drugą stronę...
 • -------------- POPIERAM !!!
  -------- cenna inicjatywa !! POWODZENIA
 • @moher 16:39:35
  Nie chodzi o to by wrócili, ale o to byśmy sie nie odwracali od Słowian a przede wszystkim Chrześcijan. Europa nam juz pokazała co nam może zaoferowac. Tysiące zamykanych kościołów katolickich mówi samo za siebie. Boję się ludzi bez Wiary O ile się nie mylę, to Putin wspominał o Unii Słowian, za co oczywiście "wolny" świat naskoczył na niego. Białoruś pozostała we Wspólnocie Niepodległych Państw i chyba o wiele lepiej na tym wyszła niż Polska która wstąpiła do Unii.
 • zamiast obcmokiwać się z misiem...
  lepiej bądźcie na ul. Nowy Świat 63, w niedzielę, 11.05.2014 r. o godzinie 11:00 i pokażcie banderowcom co o nich myślicie. to tylko taka sugestia, nie żebym nawoływał do mordobicia.
 • @moher 17:26:37
  a mimo to żyjesz ! Dlaczego ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY